Informacje

O firmie MSilica TECH

Our mission is our passion

Geneza

Firma MSILICA TECH powstała, by spełniać potrzeby i oczekiwania klientów. Działamy jako dostawca mikrokrzemionki. Zajmujemy się zarówno jej produkcją, jak i sprzedażą. Ponadto oferujemy wysokiej jakości wsparcie oraz doradztwo. Podczas zakupów jak najbardziej możesz liczyć na naszą pomoc. Jeśli tylko masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Z naszą pomocą na pewno znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie.

Podczas wyboru mikrokrzemionki trzeba brać pod uwagę charakterystykę danego przedsiębiorstwa. Sprzedajemy różne rodzaje produktów, w związku z czym każdy na pewno będzie mógł kupić artykuł w pełni spełniający oczekiwania oraz potrzeby. Na nasze wsparcie możesz liczyć nie tylko przy wyborze mikrokrzemionki, ale również zapewniamy objaśnienia techniczne związane z wykorzystaniem produktu.

Co wyróżnia nasz asortyment?

W sprzedaży naszej firmy znajdziesz wysokogatunkową krzemionkę, która jak najbardziej zasługuje na uwagę wszystkich klientów. Wyróżnia się ona przede wszystkim niską zawartością węgla, dzięki czemu można ją stosować w wielu aplikacjach. Przydaje się przede wszystkim w branży producentów betonu towarowego, ale także podczas produkcji suchych zapraw, farb, czy materiałów ogniotrwałych. Może być używana wszędzie tam, gdzie wymagana jest jasna barwa produktu końcowego. Nasza krzemionka sprawdza się w tym celu doskonale. Zapewniamy sprawne dostawy dla wszystkich Klientów działających zarówno w branży producentów betonu, jak i materiałów ogniotrwałych, farb i in. . W kontakcie z klientami staramy się być profesjonalni i elastyczni.

Kontakt

43-170 Łaziska Górne, Polska

ul. Cieszyńska 48E

+48 603 750 850

adudziak@msilicatech.com